Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dijital Fabrika yaklaşımıyla hareket eden Digital Exchange, markaların her noktasına dokunabilen, 360 derece hizmet veren bir dijital pazarlama ajanstır. Türkiye'nin önde gelen bir teknoloji şirketinin yatırımlarıyla kurulan DEX (Digital Exchange), dijital reklam dünyasında attığı önemli adımların yanı sıra kendi geliştirdiği yapay zeka destekli platformlarla da fark yaratıyor.

Digital Exchange çıktığı yolculukta kendi geliştirdiği 2Gether Social, Medialogy, Rawy ve Accumulate, İhracat.in gibi platformlarla dijital dünyanın tüm alanlarında size profesyonel hizmet veriyor.

2Gether Social
2Gether Social sağladığı 360° influencer ve içerik pazarlama yöntemleri ile marka ve ürününüze güç katacak. İçerik ve influencer bir araya getiren 2Gether Social, self-servis, ölçümlenebilir bir platform olarak rakiplerinin önüne geçiyor. Self-servis bir plaform olan 2Gether Social, ürün, marka ya da kampanyanız için içerik, influencer ve mecrayı bir araya getirirek native yollarla reklam algısı oluşturmadan tüm dünyaya tanıtır. Tüm kampanya sürecini tek bir platform üzerinden yürütebilir, dilediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

2Gether Social ve influencer pazarlama alanında detaylı bilgi almak için:
www.2gethersocial.com.tr
Medialogy
Medialogy ekibi olarak dijital girişimlerden global markalara başta internet olmak üzere tüm mecralarda güçlü ve etkin bir şekilde var olmaları için hizmet veriyoruz. Stratejik yaklaşımlar üretip, hedef kitlenin ilgisini çeken hikayelerin yaratılmasını ve sürekliliğini sağlayarak değer katan ve çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz.

Orijinal, yüksek kaliteli ve müşteriye özgü içerikler oluşturarak şirketlerin çevrimiçi pazarlama ve SEO stratejilerinin tüm potansiyelini elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Ayrıca SEO denetimi ve Blog Yönetimi hizmetlerimiz ile görünürlüğünüz, trafiğiniz ve dönüşüm oranlarınızı büyük ölçüde arttırarak zaman ve emek yoğun bu çalışmalarda ekibinizin bir parçası oluyoruz.

Temelinde strateji barındırmayan içeriğin markanıza değer katması güçtür. İçerik stratejiniz olmadan hedeflediğiniz kitlenin metinlerinizi ya da video içeriklerinizi bulup etkileşime geçme olasılığı düşüktür.

İçerik stratejiniz hedef kitlenizle değerli ve kalıcı bir ilişki kurmanızın vazgeçilmez tek yoludur. Gelin markanızın içerik stratejisini birlikte planlayalım.

Sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyalım!
Harika İçeriğin Stratejisine, Yaratılışına ve Tanıtımına Odaklanıyoruz.
Medialogy ile ilgili daha detaylı bilgi almak için:

www.medialogy.io
medialogy
Rawy
Self-service video making platform olan Rawy, saatler süren render’ların önüne geçerek browser üzerinden kendi videonuzu yaratma imkanı sunuyor. Bir PSD dosyasının tüm katmanlarını ayırarak kullanıcıya müthiş bir kolaylık sunan Rawy, birçok marka, ajans ve son tüketici için ekstra kullanım avantajı yaratıyor.

Rawy ile ilgili daha detaylı bilgi almak için:

www.therawy.com
therawy

İhracat.in

Yeni normalde ihracat nasıl yapılır? Dünyanın ilk yapay zeka tabanlı ihracat analiz ve müşteri eşleştirme aracı, işinizi geliştirin ve yeni pazarlara açılın, ihracata başlayın ya da ihracatınızı büyütün.


E-ticaret’in ve dijitalleşmenin en önde yer aldığı bu dönemde “YENİ NORMAL”  ile artık ihracatçılar da mallarını ve hizmetlerini bu kanallarda elde edecekleri müşterilere satabilecekler.


İhracat.in ile ilgili daha detaylı bilgi almak için:


www.ihracat.in

ihracatin
Accumulate (Omnichannel Marketing Platform)
Accumulate; e-ticaret, KOBİ, kurumsal şirketler ve ajanslara kendisine ait ve iş ortakları aracılığı ile bünyesinde var olan DMP,Dijital Reklam (Programatik Platform - DSP ve SSP),Call Tracking ,Video, E-mail, Analytics & Raporlama, Creative & UX/UI,CRM,Push Notfication ürünleri ile sektörel çözümler sunan bir teknoloji ve dijital pazarlama markasıdır.

Global ve yerel markalara doğru zamanda, doğru pazarlama kanalı ile müşterilerine ulaşmalarını sağlayıp değer katarak, sektör uzmanlığı ile stratejik bir iş ortağı gibi hareket eder.

Accumulate ile ilgili daha detaylı bilgi almak için:

www.accumulatedata.com

accumulate
İletişim